Chat

Chat

127 0 admin
Chat Genel 26 Ocak 2021, Salı

Chat

Sohbet,Muhabbet,Chat,Sohbet Odaları,Sohbet Siteleri,Chatteyiz.NET Sohbet Chat Siteleri,Türkiye Sohbet,Avrupa Sohbet,ülke sohbet,vatan sohbet,şehirler sohbet,bayan sohbet,erkeklerle sohbet,gibi chat siteleri ziyaretçilerinin aradıkları kelimelerin tamamında hizmet veren sitemiz seviyeli sohbet sitesidir.

Chat nedir diğer anlamları sohbet,söyleşi,muhabbet olarak Türkçe kelimelerdir,chat ise sanal ortamlarda kullanılan yabancı dilden ülkemize gelen sohbet siteleri için geçerli olan bir kelimedir ve site adımız ise bu kelimeden esinlenerek seçilmiş olan arkadaşlık sitesidir.

Chatteyiz.NET Chat Siteleri

Uzun zamandır sanal alemde hizmetler veren farklı isimlerle google sayfalarında yer alan sunucular,yıllardır hepimizin ikinci evi olarak bizleri misafir ederek bir çok kullanım alanları ile bedava emekler vermekteler,verilen emekler sadece maddi olarak kalmayıp manevi olarak,ta verilmektedir.

En çok vaktimizi geçirerek eğlendiğimiz sohbet siteleri en güzel şekilde kaliteli hizmetlerle kullanıcılarının her konuda yardımcısı olarak memnun etme çabasında gece gündüz aralıksız sitelerinde bulunarak gerçek hayatlarından ödün vermekteler.

Chatteyiz.NET Sohbet sitesi olarak burada aynı görevi üstlenen sunucu sahiplerinin tamamı adına konuşmak istiyorum bizlerin ne şartlar altında sizlere hizmet verdiğimizi düşünürseniz maddi manevi kendimizden fedakarlık ederek sizler için hizmet vermekteyiz.

Sunucularının ilk kurulduğu yıllardan günümüze kadar hepimizin şahit olduğu o,kadar olumsuz olaylarla karşılaştık, belkide bu olaylara sadece bizler maruz kalmadık zaman geldi sizlerde mağdur oldunuz ve halende olmaktasınız,sanalın getirmiş olduğu rahatlık bazı insanların sanal ortamda istedikleri gibi davranmalarını sağlamakta.

Bazen kullanıcı olarak katıldığınız bazı sunucuların hizmetlerini eleştirerek memnun olmadığınızı dile getirmektesiniz bu sadece sunucuya ait kusurlar değildir belki işlerini kötü yönde yapanlarda vardır ama geneli sadece arkadaşlık dostluk adına hizmet veren sunucularda sizlerin davranışları çok rol oynamakta.

Sunuculara yapılan haksızlıklardan örnekler verecek olur isek sunucular arasında ziyaretçileri yönlendirmek,sunucu içerisinde argo küfür konuşmalar yaparak sunucu kurallarını ihlal etmek,ve kendilerini lamer yada hacker diye adlandırdıkları kişilerin sunuculara yaptıkları saldırılar ve bunlara benzer bir çok olumsuz olaylar sitelerin ziyaretçileri tarafından yapılarak kendilerine her konuda karşılık beklemeden emek veren insanların emeklerine saygısızlık etmek,belki bizlerinde ufak tefek hataları oluyordur bunları konuşarak çözmek en iyi çözüm yoludur.

Hepimiz için geçerli olan son sözlerim sanalı gerçek gibi kullanarak insanlara karşı saygılı ve anlayışlı olalım ve hizmet veren site sahiplerinin emeklerine saygı duyarak hizmetlerini kullanalım.

Chat

Siteye Giriş İçin Tıkla

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir