İstanbul Sohbet Odalari

285 0 admin
Chat Odaları Genel Sohbet Odaları 14 Aralık 2020, Pazartesi

Büyülü bir şehir olan İstanbul..Adına binlerce şiirler yazılmış olan, buram buram Tarih kokan nevi şahsına münhasır şehir İstanbul; tarihi koca bir çınar gibi sallayan, bir keman senfonisi eşiliğinde yanlızlar şehri İstanbul..

En büyük özelleği de, binlerce insana kucak açan vefanın, sevginin, efsunlu duruşuyla özlemin harmanlandığı bir şehir..

 

Ünlü şairlerin dizlerine konu olan ve dizlerde anlatılan, o kendine has haykranlık uyandıran evrensel muhteşem Aziz Şehir İstanbul..

 

Usta Şair Orhan VeLi Kanık dizelerinde o kadar güzel anlatmış ki, Aziz Şehir istanbul’u..

 

”İstanbul’u dinliyorum, gözlerim kapalı

Önce hafiften bir rüzgar esiyor;

Yavaş yavaş sallanıyor

Yapraklar, ağaçlarda;

Uzaklarda, çok uzaklarda,

Sucuların hiç durmayan çıngırakları

İstanbul’u dinliyorum, gözlerim kapalı.”

 

Usta Şair bile İstanbul’un büyüsüne kapılmış ve o kadar güzel anlatmış ki, dizelerinde apayrı bir tad olan İstanbul aşığı bir insanın hafiften ince ince bir nakış gibi işledi çığlığının sesi bu olsa gerek.. Medeniyet tohumlarının hülyalara yelken açarcasına, ömür çiçeklerinin cazibeli duruşuyla sevda’yı, aşk’ın büyüsünü ve vuslat’ı gecelere sığdırmış olması bile şehrin ihtişamını dile getirmekte..

 

Chatteyiz.Net İstanbul Odaları

 

Chatteyiz.Net ailesi olarak bu muhteşem İstanbul şehri için açılmış sohbet, chat, mobil sohbet, bedava chat odalarımızda siz misafirlerimzin güvenli bir şekilde sohbet etme imkanı sunmaktayız.

İstanbul Sohbet Odaları’nın amacı güvenli bir şekilde. mega kent İstanbul’dan insanların toplandığı, gerçek dostlukların kurulmasına vesile olmaktır. Chatteyiz.net olarak İstanbul Sohbet Odaları, İstanbul Sohbet, İstanbul chat odalarımız yardımcı bir etken olup, en kaliteli yetkili arkadaşlar ile sohbet ortamını sizlere sunmak ve İstanbul yada Türkiye’nin dört bir yanından gelen arkadaşların kaliteli bir ortamda buluşturmak için hizmet vermekteyiz..

 

Chatteyiz.Net Sohbet Odaları

 

Mobil uygulamasıyla yapacağınız sohbet, tamamen ücretsiz olup akıllı telefon, android cep telefonu veya ipad, iphone gibi mobil cihazlardan rahatca mobil chat yaptığınızı göreceksinizdir..

Bedava Mobil Sohbet, canlı mobil sohbet, wap chat, mobil chat hizmeti verdiğimiz kaliteli platformuna giriş yaparak İstanbul odalarımız da, sizlerde katılabilir, doyumsuz İstanbul insanları ile sohbetin tadına varabilirsiniz. Kaliteli bir ortamda sohbetin keyfine varacağınız İstanbul Sohbet odalarında samimi arkadaşlarıkların harmanlandığı ortamda sohbet yaparak, siz değerli kullanıcılarımızı ortamında daha güvenlir ve seviyeli yazılı sohbet kurabilmek adına Chatteyiz.Net adresine giriş yaparak, İstanbul Sohbet odaların sizlere sunduğu rahatca bir Chat ortamını farkedip, sohbet odalarımızda rahatca sohbetinizi yapabilirsiniz..

Her zaman söylediğimiz kaliteli bir ortamda. eşşiz buram buram telvesi ve tadıyla bir başka olan İstanbul Sohbet Odalarında Sohbetiniz Daim Dostluğunuz kalıcı olsun..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir