Kahve Tadında Sohbet

32 0 admin
Chat Odaları Genel Sohbet Odaları 15 Aralık 2020, Salı

Telvesi şekil almış nezih insanların harmanlandığı, profesyonel bir yönetim şeklinin yer aldığı, dikat çeken bir platfomda buluşmanın tadına varan insanlar topluluğuna yer verilen Chatteyiz.Net Sohbet sitesi kahve tadında sohbetin doyumsuz keyfini sizlere sunmaktadır.

Chatteyiz.Net internet çağının vazgeçilmez sanal platfomlarından biri olan Sohbet odaları, sohbet siteleri, sohbet kanalları, mobil chat, bedava chat, sohbet, chat benzer kelimelerle arama motorlarında yapacağımız aramalarda, bizlere sunulan siteye adım attığımız da ilk akla gelen nasıl bir platform üzerine kurulu ve nasıl bir yönetim ile işleyiş içinde kurulan düzen olduğudur.

Günün vermiş olduğu stresi bir nebze üzerimizden atmak ve günün yorgunluğunu, çıkarsız dostlukların kurulduğu ve kullanıcılarımızın Kahve Tadında bir sohbet keyfi yapmalarına imkan sağlamaktayız.

 

Kahve Tadında Sohbet Sanatı

Yaşamakta olduğumuz toplumsal ortamda ihtiyaç duyduğumuz Sohbet, toplum içinde var olurken Sohbet Sanatı, Sohbet becerisi sosyal becerilerden önemli bir tanesi olup, insanların kullanmış oldukları dil becerisi ve üslup sayesinde birbirlerine aktarmaktadır.

Sohbet ederken günün koşuşturmacasından kendini arındırmak isteyen insanların bir araya geldiği ve Sohbet odaları, sohbet kanalları ve sohbet siteleri sadece çeşitli insanların ve büyük kitlelere hitap ederken, kalıcı arkadaşlıkların kazanılmasında yardımcı bir etkendir. Sohbet becerisi önemlidir insanlarla iletişim kurmak adına açılan bu platformların bizleri doyurup besleyen, güçlendiren, özgüven sahibi biri olmak için bizlere bu platformlar sunulmaktadır..

Chatteyiz.Net sitesi olarak sizlerin daha güvenilir bir platformda kendinizi rahat hissedebileceginiz hoş vakit geçirebileceginiz bir otam sunmak olacaktır. Sohbet odaları’nda sohbet ederek ve bizlerin sizlere güven duymanızı sağlarken bu yolda, bu hedefte ilerlerken bizlere fikirlerinizi sunmaktan çekinmeyiniz.. Sizi fikirleriniz doğrultusunda bizlerde siz kullanıcılarımıza sağlam sohbet platformu sunmak için doğru adımlarımız ile ilerleyebilelim.

 

Chatteyiz.Net Yönetim Odaları

 

Sanal Platformların da olan Sohbet odaları, sohbet siteleri, sohbet kanalları, mobil chat, bedava chat, sohbet, chat ortamında ki, IRC yönetim sunucuları, kanal ve sunucu olarak iki bölüme ayırmış ve iki farklı yönetim şekliyle yönetilmektedir.

Sunucularda ki Kanal yönetim şekli %(Half-Operator), @(Operator), &(Super Operator), ~(Founder) olarak yönetilirler. Sonrasında gelen &,@ ve %’lar gelmektedir. Bu rütbelerde, yetkiler değişmektedir.

 

Chatteyiz.Net Sitesi Yönetim Şekli

Sunuculardaki, User’lerin ( kişilerin ) bütün kanallar ve yönetimi iyi tanıması gerekmektedir. Bu departmanda olan kişi yada kişilerin yetkileri tüm sunucuda etkilidir. Sohbet ortamında ki siz değerli kullanıcılarımızın yönetim departmanları iyi bilmeli ve gerektiği yerde yardım istemekten çekinmemedir. Sunucudaki yetki sıralaması şu şekilde bilinmekte olup yönetilmektedir.

Root Admin (Genelde sunucunun sahibidir, ayrıca özel bir şifre ile tüm yetkilere sahiptir.)

Network Admin (Root Admin’den sonra gelen, en üst yöneticidir. Tüm sunucudan sorumludur.)

Services Admin (Servisler üzerinde yüksek erişime sahip olan kişilerdir.)

Server Admin (Sunucu yöneticisidir.)

Co-Admin (Her sunucuda bulunmayabilir, genelde yardımcı görevlilerdir, kısıtlı yetkilere sahiptirler.)

IRCOp (En kısıtlı erişime sahip yöneticidir.)

 

Siz değerli kullanıcılarımızın çıkarsız dostLukları görebilmek ve yaşayabilmek umuduyla.. Saygılar ve sevgilerle..

Chatteyiz.Net Saygılarımızla hoş muhabbetler diler. Kahve Tadında Telvesinin asaleti tadında bir sohbet diler..Sohbetinizin Daim Dostluklarınızın kalıcı olması ümidiyle..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir