Sohbet Chat

Sohbet Chat

674 0 admin
Genel Sohbet 23 Şubat 2021, Salı

Sohbet Chat

Sohbet,Chat,Muhabbet,Net Keyfi,Sohbet Sevgisi,Sohbet aşkım Chat Aşkım,Tam Sohbet Sayfam,Chatteyiz.Net güzel sohbet siteleri,Sohbet Chat arkadaşlık sitesi olarak sanal alemde yaşamak istediğiniz güzelliklerin tamamını siz değerli ziyaretçilerine yaşatmak amacı ile kaliteli hizmetlerimiz ve huzurlu sohbet ortamımız ile sizlerle olacağız.

Türkiye sohbet siteleri ve yabancı ülkelerdeki yaşayan vatandaşlarımızın chat arkadaşlık siteleri olarak ne gibi bir hizmet anlayışı ile sizlere hitap edeceğiz,tabi,ki tam bizleri tercih ederek sitelerimize giriş yapan siz değerli ziyaretçilerimizin aradığı kriterlerde hizmetler sunmak amacındayız.

Sitemiz sadece seviyeli sohbet imkanları sunan huzurlu ve sakin bir ortam olarak sizlere hitap edecek,her kez özgürce davranma haklarına sahip olacak sadece seviye kuralı ile,sitemiz yeni faaliyete geçen sunucular arasında yerine alacak lakin bizler site yönetimi olarak bu işlerde yeni sayılmayız sadece biraz ara verdik ve mecburi aradan sonra yeniden sanal alemde yerimizi alarak kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Site sahibi olarak ara verdiğimiz sanalda ziyaretçi konumunda gezinirken çok şeyler öğrendik,sohbet sitelerini ziyaret eden beyler bayanlar sitelerden neler bekliyor ve en fazla insanların mağdur edildiği konu olan siteden olur olmaz şeyler için uzaklaştırılmaları,bunu kendimizde yaşadığımız için çok iyi anlıyoruz bu konudan  rahatsız olan arkadaşları.

Her şey bir yana,da arkadaşlar bazı sunucularda görüyorum bu konuyu gerçekten hani derler,ya içim acıyor öyle bir şey hiç haz almıyorum bir sunucuda kuralcı olan insanlarda kural bazı olaylar için olması gereken mecburi bir şey küfür argo veya insanlara karşı hakaretlerde kuralcı olmak ve siteden uzaklaştırma hatta girişleri yasaklanması gayet doğal.

Doğal olmayan tarafı şaka ile gerçeği ayıramayan bir yönetime sahip olan sitelerin ufak tefek hatalar için inanları siteden atmaları,ortam sanal insanlar ne için geliyor şaka şamata gırgır eğlence olsun zaman geçsin.

Kısacası arkadaşlar bazı site açan kişilerin sanki önemli bir iş yapıyorlar gibi kasılmaları ve insanlar üzerinden baskı yapmaları hiç hoş bir şey değil ve kaybeden kendileri olur goolede yüzlerce site var insanlara kapılarını açan ama sitelerin ziyaretçiye ihtiyaçlarının olduğunu,da buradan hatırlatmak isteriz.

Bu ve buna benzer olaylara asla karşılaşmayacağınız bir sohbet ve arkadaşlık ortamı hazırladık ve her konuda ziyaretçilerimizin yanında olacak en güzel şekilde ağırlayacağız,özgürlüklerinizin kısıtlanmayacağı sitemizde sizleri görmek umudu ile hoşça kalın.

Sohbet Chat

Sohbet Chat

Siteye Giriş İçin Tıkla

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir